Vajza e ish- deputetes shqiptare flet për ndarjen nga djali i ish- guvernatorit

Kejda, vazja e Majlinda Bregut ka publikuar
një foto së fundi teksa shkruan se nuk është e mërzitur.

Me flokët bisht dhe mjaft indiferente, bukuroshja që sapo është ndarë nga djali I ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Eriku, na lë të kuptojmë se gjithçka po e kalon më së miri.

“E vetëdijshme, por jo e mërzitur,”- shkruan
Kejda krahas fotos.

Mosa vallë këto fjalë ia përcjell ish-të
dashurit të saj, Erikut që bëri xhiron e rrjetet teksa takohej me një brune në
Dhërmi?

Nga ana tjetër, 25-vjeçari Erik Fullani
publikon i qetë foto nga jeta e tij e përditshme, ku nuk mungon reklamimi i të
mirave materiale që ka./dosja

Të tjera nga Kategoria