Djali e rreh babanë në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se është arrestuar një person në Pejë, pasi që i ai dyshohet se e ka fyer dhe kanosur prindin e tij, raporton Gazeta Express.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti ka fyer dhe kanosur prindin e tij viktimën mashkull K-Shqiptar. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”, thuhet në njoftim të policisë./Express/

Të tjera nga Kategoria