ZYRTARE: Largohet nga Real Madrid portieri i njohur

Portieri ukrainas në sezonin e ri do të vesh fanellën e Real Valladolid.

Real Madrid në faqen zyrtare ka konfirmuar huazimin e 20 vjeçarit.

“Real Madrid dhe Real Valladolid kanë rënë rakord për transferimin e Andriy Lunin për këtë sezon, deri më 30 qershor 2020”, përcjell lajmi.net.

Lunin në sezonin e kaluar ka qenë i huazuar te Leganes./Lajmi.net/

Të tjera nga Kategoria