Zhvishet Rihanna, por ja me çka e mbulon modestinë

Rihana
ka mbuluar trupin e saj të zhveshur me një libër të madhe gjersa ka pozuar afër
një lulishteje

Rihanna ka të gjitha përgjigjet për dëshirat e juaja të Krishtlindjeve derisa ka lansuar edhe librin e saj autobiografik.

Por ky libër përfshin edhe 1050 foto intime të artistes gjatë jetës së saj, përfshirë edhe fëmijërinë e saj në Barbados, deri te turnetë e saj nëpër botë dhe disa momente ikonike të modës.

Ajo ka postuar disa prej këtyre fotove, e ku shihet se ka pozuar nudo por trupin e saj me një libër të madhe. /GazetaExpress/

The post Zhvishet Rihanna, por ja me çka e mbulon modestinë appeared first on Gazeta Express.

Të tjera nga Kategoria