Ngjarjet që do të ndodhin të shtunën

Lëvizja Vetëvendosje bën prezantimin e kandidatëve për
deputetë . (Salla e Kuqe e Pallatit të Rinisë, ora 11:00)

Hapet Agrofesta
2019. (Ora 11:15)

Kryeministri në
detyrë, Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin e organizuar nga Shoqata e
Alpinistëve. (Livadhi i Pajtimit të Gjaqeve, Shtupeq – Rugovë, ora 15:00)

Mbahet gara
tradicionale e peshkimit. (Drini i Bardhë te Krusha e Madhe, ora 16:00)

Kryetari i Komunës
së Prizrenit, Mytaher Haskuka, pret në takim ambasadoren e Francës në Kosovë,
Marie-Christine Butel. (Shtëpia e Bardhë, ora 17:45)

Mbahet Festivali
Ndërkombëtar i Valleve për Fëmijë “Ylberi i Prishtinës 2019”. (Sheshi “Zahir
Pajaziti”, ora 18:00)

Nesër (e shtunë), më
datë 14 shtator 2019, në orën 12:00, kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr.
Vjosa Osmani, takohet me strukturat dhe qytetarët e Podujevës.

Vjosa Osmani mban
takim në Parkun Arkeologjik “Ulpiana”. (Ora 15:00)

The post Ngjarjet që do të ndodhin të shtunën appeared first on Gazeta Express.

Të tjera nga Kategoria