Liverpool – Chelsea, prezent edhe “Kosova”

Liverpool dhe Chelsea kanë filluar duelin e tyre në Superkupën e Evropës.

Ndeshja e madhe në Stamboll ka zgjuar interesim të madh edhe tek tifozët kosovarë të këtyre dy skuadrave, përcjell lajmi.net.

Gjatë ditës por edhe në mbrëmje, në rrjetet sociale janë publikuar fotografi të ndryshme të kosovarëve që kanë vendosur të udhëtojnë për në Stamboll për të ndjekur ndeshjen e madhe. /Lajmi.net/

Të tjera nga Kategoria