Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

Liverpool dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për Superkupën e Evropës, përcjell lajmi.net.

Ndeshja do të fillojë në ora 21:00.

Liverpool: Adrian, Gomez, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah.

Chelsea: Kepa, Azpilicueta, Christensen, Zouma, Emerson, Jorginho, Kante, Kovacic, Pedro, Giroud, Pulisic. /Lajmi.net/ 

Të tjera nga Kategoria