Formacionet zyrtare: Chelsea – Crystal Palace

Me fillim nga ora 13:30, Chelsea në ‘Stamford Bridge’ takohet me Crystal Palace.

Chelsea në ndeshjet e fundit ka gëzuar formë të mirë, dhe do të kërkojë të vazhdojë me serinë e fitoreve.

Formacionet zyrtare:

Chelsea XI: Kepa; James, Zouma, Tomori, Emerson; Kante, Kovacic; Mount, Willian, Pulisic; Abraham.

Crystal Palace XI: Guaita; Ward, Tomkins, Cahill, Van Aanholt; Milivojevic, Kouyate, McArthur, Townsend, Zaha; Ayew.

/Lajmi.net/

Të tjera nga Kategoria