Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri

Në bazë të videove që ajo ka publikuar së
fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze.

Në videon e publikuar këngëtarja thotë se nuk
i do lulet por makinat e shtrenjta.

“Unë dua me i pasë veturat e shtrenjta e jo lule”, thotë Fjolla gjatë kësaj kënge.

Përveç se në këngë, këngëtarja e ka treguar
shpeshherë jetën e shtrenjtë që bën, ku ekspozimi i makina, rrobave nga markat më
të shtrenjta nuk ka munguar.

Ndryshe, Fjolla Morina ka dhe dy vajza, Alyah
dhe Lediana.

Të tjera nga Kategoria