Feronikeli assesi të fitojë në ‘Rexhep Rexhepi’, ndalet edhe nga Drita

Kampionët e Kosovës nuk kanë arritur të marrin me shumë se një pikë përballë Dritës, duke barazuar pa gola, 0-0.

Kjo është ndeshja e katërt më radhë që Feronikeli dështon të shënojë fitore në shtëpi.

Skuadra nga Drenasi, para kësaj ndeshje në shtëpi ishte mposhur nga Llapi, Gjilani dhe së fundi Ballkani./Lajmi.net/

Të tjera nga Kategoria