Challandes: Jemi gati për Çekinë

Çekia dhe Kosova të enjten takohen në Plzen, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020.

“Ne jemi gati, nëse nuk do të ishim gati do të rrinim në Prishtinë”, ka deklaruar Challandes, përcjell lajmi.net.

“Muriqi është një problem i vogël, duhet të gjejmë zgjidhje. Nuk kemi një Muriqi të dytë, por do të përgjigjemi si skuadër”./Lajmi.net/

Të tjera nga Kategoria