Barazon Liverpool, gol nga Mane

Liverpool është rikthyer në lojë duke barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Chelseat në Superkupën e Evropës.

Golit të Olivier Giroud në minutat e para të pjesës së dytë iu përgjigj Sadio Mane.

Ylli i “Reds” realizoi duke barazuar rezultatin dhe rikthyer në lojë skuadrën e tij. /Lajmi.net/

 

Të tjera nga Kategoria